תיכנון והתאמת הבית לגיל השלישי החדש

תהליך ליווי מלא הכולל תיכנון וארגון מחדש של הבית  לאחר עזיבת הילדים את הקן, יציאה לפרישה ממקום העבודה או מעבר לדירה קטנה יותר. שינוי יעוד החדרים והתאמתם לגיל השלישי החדש הן ברמת הסטיילינג וברמת התאמה מחדש לאור נסיבות החיים המשתנות.

עיצוב והלבשת הבית ללא צורך בשיפוץ

תהליך קצר וממוקד שאינו דורש שיפוץ או שבירת קירות וכולל בחירת סגנון עיצוב, לוח השראה, ורענון הבית באמצעות ריהוט ופריטים משלימים. שירות זה מיועד לרוכשים נכס אשר עונה לצרכיהם מבחינה מיבנית אך נדרשת התאמה אישית.

עיצוב וניהול תהליך שיפוץ הדירה

תהליך הכולל תכנון מחדש של הנכס והתאמתו לצרכי הלקוח, הדמיה ממוחשבת לתכנית הנבחרת, בחירת בעלי המקצוע הנדרשים לפרויקט, הכנת תוכניות עבודה לספקים אלה, החל מתיאום לוחות זמנים בין הספקים השונים ועד פיקוח וליווי על עבודתם עד לתום הפרוייקט.

הלבשת הבית בסיום תהליך השיפוץ

השלב האחרון בתהליך השיפוץ וגם המהנה ביותר שכן הוא הנותן לבית את הטאצ' והאופי האמיתי שלו. תהליך זה נעשה ביחד לאחר שנבחר את סקאלת הצבעים ואת העמדה הנכונה של הרהיטים בחלל והוא כולל ליווי לרכישת הריהוט האקססוריז הרצויים.

ליווי ויעוץ טרום רכישת הדירה בארץ

בחינת פוטנציאל הנכס המצוי בליווי המתווך ו/או הקבלן במטרה לבחון את כדאיות העסקה על כל היבטיה. יחד נבדוק האם ניתן יהיה לערוך בנכס שינויים, התאמות ושיפורים שיבטאו את צרכיך ודרישותיך.

בתום הליווי יסופק מסמך סיכום שיפרט את המסקנות מתהליך על מנת

להוציא את הפרוייקט לפועל.